Innocent jelzéssel (hátoldalán): Cigarettázó keleti férfi. Olaj, vászo... https://www.darabanth.com/de/340-Fernauktion/340.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500031/Innocent-jelzessel-hatoldalan-Cigarettazo-keleti-ferfi-Olaj-vaszon-szakadassal-50C39740~II1911447
1911447
10088
340
Beschreibung: Innocent jelzéssel (hátoldalán): Cigarettázó keleti férfi. Olaj, vászon, szakadással, 50×40 cm
: turóczi_márk