Gábor Móric (1889-1987): Női portré 1970. Olaj, vászon, jelzett, keret... https://www.darabanth.com/de/340-Fernauktion/340.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500031/Gabor-Moric-1889-1987-Noi-portre-1970-Olaj-vaszon-jelzett-keretben-80C39760-cm~II1897365
1897365
10064
340
60000
Beschreibung: Gábor Móric (1889-1987): Női portré 1970. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 80×60 cm