Foto Zahl der Lose: 302
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1898041
12593
340
Photo
cca 1960 Azonosítatlan színésznő portréja, nagyméretű fotó, üvegezett fa keretben, 28,5×21,5 cm
1898033
12594
340
Photo
cca 1960 Sárdi János színész portréja, nagyméretű fotó, üvegezett fa keretben, 28,5×21,5 cm 1898023
12595
340
Photo
cca 1960 Szabó Ernő és Sennyei Vera színészek, nagyméretű fotó, üvegezett fa keretben, 28,5×21,5 cm
1898019
12596
340
Photo
cca 1960 Lórán Lenke és Sárdi János színészek, nagyméretű fotó, üvegezett fa keretben, 28,5×21,5 cm
1898993
12597
340
Photo
Rádióamatőrök, fotó üvegezett keretben, 5×24 cm
1899039
12598
340
Photo
1952 Moszkva, Fotóalbum, közte katonai fotókkal, különböző méretekben
1757619
12599
340
Photo
1939 A budapesti Német Birodalmi Iskola érettségi bankettje a Gundelben, fotó Beller Rezső (Kurir) budapesti műterméből, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett, 17,5×23,5 cm
1710161
12600
340
Photo
cca 1960 30 db vegyes fotó tétel, közte német, cseh városképek, 11x17 és 23x17 cm közti méretben
1710274
12601
340
Photo
cca 1970 Humoros fotó, 17,5x23,5 cm 1757626
12602
340
Photo
1941 A magyarországi némettanárok konferenciája, fotó Csépány Sándor műterméből, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett, 17,5×23 cm
1757640
12603
340
Photo
cca 1950-1960 Szocsi, egy üdülés képei (arborétum, kilátótorony, stb.), albumba rendezve, összesen 31 db, 8,5×11,5 cm
1888022
12604
340
Photo
cca 1970 12 db filmfotó 24x16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF