Foto

Zahl der Lose: 302

cca 1960 Azonosítatlan színésznő portréja, nagyméretű fotó, üvegezett fa keretben, 28,5×21,5 cm
12593.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1960 Sárdi János színész portréja, nagyméretű fotó, üvegezett fa keretben, 28,5×21,5 cm
12594.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1960 Szabó Ernő és Sennyei Vera színészek, nagyméretű fotó, üvegezett fa keretben, 28,5×21,5 cm
12595.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1960 Lórán Lenke és Sárdi János színészek, nagyméretű fotó, üvegezett fa keretben, 28,5×21,5 cm
12596.

Rufpreis:
800 HUF

Rádióamatőrök, fotó üvegezett keretben, 5×24 cm
12597.

Rufpreis:
1 000 HUF

1952 Moszkva, Fotóalbum, közte katonai fotókkal, különböző méretekben
12598.

Rufpreis:
2 000 HUF

1939 A budapesti Német Birodalmi Iskola érettségi bankettje a Gundelben, fotó Beller Rezső (Kurir) budapesti műterméből, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett, 17,5×23,5 cm
12599.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1960 30 db vegyes fotó tétel, közte német, cseh városképek, 11x17 és 23x17 cm közti méretben
12600.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1970 Humoros fotó, 17,5x23,5 cm
12601.

Rufpreis:
1 200 HUF

1941 A magyarországi némettanárok konferenciája, fotó Csépány Sándor műterméből, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett, 17,5×23 cm
12602.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1950-1960 Szocsi, egy üdülés képei (arborétum, kilátótorony, stb.), albumba rendezve, összesen 31 db, 8,5×11,5 cm
12603.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1970 12 db filmfotó 24x16 cm
12604.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF