Foto Zahl der Lose: 302
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1909333
12581
340
Photo
cca 1928 Székely Aladár (1870-1940) budapesti fényképész aláírt, matricával jelzett, vintage fotója, rajta katonatiszt kitüntetéssel, 15,5x22,5 cm, karton 20x26 cm 1909329
12582
340
Photo
cca 1970 Rokon szakmák, 2 db vintage fotó, 24x14,5 cm és 23x18 cm 1909312
12583
340
Photo
1931. szeptember 13. Biatorbágyi robbantás helyszíni fotója, vintage negatívról készült mai nagyítás, 18x25 cm + cca 1935 Lakitelek vasútállomása, vintage negatívról készült mai nagyítás, 18x25 cm + cca 1930 Szank és Szada vasútállomások, 2 db vintage negatívról készült mai nagyítás, 18x25 cm 1898010
12584
340
Photo
cca 1960 Azonosítatlan színészek, nagyméretű fotó, üvegezett fa keretben, 28,5×21,5 cm
1898004
12585
340
Photo
1897990
12586
340
Photo
cca 1960 Azonosítatlan színészek, nagyméretű fotó, üvegezett fa keretben, 21,5×28,5 cm
1897974
12587
340
Photo
cca 1960 Azonosítatlan színészek, nagyméretű fotó, MTI-fotó, üvegezett fa keretben, 28,5×21,5 cm
1897970
12588
340
Photo
cca 1960 Magyar színészek: Szabó Dezső, Lórán Lenke, stb., nagyméretű fotó, MTI-fotó, üvegezett fa keretben, 28,5×21,5 cm
1897954
12589
340
Photo
cca 1960 Sárdi János színész és egy azonosítatlan színésznő, nagyméretű fotó, Fény-Szöv, üvegezett fa keretben, 29,5×23,5 cm 1897950
12590
340
Photo
cca 1960 Sárdi János színész és egy azonosítatlan színésznő, nagyméretű fotó, Fény-Szöv, üvegezett fa keretben, 28,5×21,5 cm 1898049
12591
340
Photo
cca 1960 Bilicsi Tivadar színész portréja, nagyméretű fotó, üvegezett fa keretben, 28,5×21,5 cm 1898045
12592
340
Photo
cca 1960 Azonosítatlan színésznő portréja, nagyméretű fotó, üvegezett fa keretben, 28,5×21,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF