Tarczai György Németvilág Budán. Rajzok és elbeszélések. Ferenczi József rajzaival.
Bp., 1898, 2+219+1 p. Kiadói festett keménytáblás egészvászon Gottermayer-kötésben, foltos, kopott borítóval.