Szederkényi Anna munkái 1-6. kötet. Bp.,1929,Singer és Wolfner. Kiadói... https://www.darabanth.com/de/340-Fernauktion/340.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500019/Szederkenyi-Anna-munkai-1-6-kotet-Bp-1929-Singer-es-Wolfner-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszon~II1875820
1875820
18620
340
2200
Beschreibung: Szederkényi Anna munkái 1-6. kötet. Bp.,1929,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerince napszítta.
: tánczos_gábor