Komáromi János: Régi ház az országútnál. Komáromi János Munkái Gyüjteményes Kiadás. I. Bp.,é.n.,Genius, 344 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, tulajdonosi névbélyegzővel. A szerző által aláírt.