Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 84

30286.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Pátzay Pál (1896-1979) DN "Sajó Elemér 1875-1934" egyoldalas Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (146,10g/80mm) T:1- / Hungary ND "Elemér Sajó 1875-1934" Br plaque, with "LUDVIG" maker's mark. Sign.: Pál Pátzay (146,10g/80mm) C:AU
30287.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Reményi József (1877-1977) 1927. "Dohnányi Ernő pályafutása harmincadik évfordulójának emlékére / 1897-1927" kétoldalas, aranyozott Br emlékérem (94,29g/65mm) T:1- ü., kopott aranyozás / Hungary 1927. "Dohnányi Ernő pályafutása harmincadik évfordulójának emlékére / 1897-1927" double-sided, gilt Br commemorative medallion (94,29g/65mm) C:AU ding, worn gold palting
30288.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Róna József (1861-1939) ~1933. "Dr. Dános Árpád 1882-1933" egyoldalas Br plakett (99,43g/63x53mm) T:1- / Hungary ~1933. "Árpád Dános, Dr. 1882-1933" one-sided Br plaque (99,43g/63x53mm) C:AU
30289.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Anton Scharff (1845-1903) 1886. "Buda visszavívásának 200 éves emlékére" Br emlékérem. "BUDA VISSZAVÍVÁSÁNAK CC ÉVES EMLÉKÉRE BUDAPEST FŐVÁROS / MDCCCLXXXVI SEPT. II." (135,59g/72mm) T:2 ph. / Hungary 1886. "200th Anniversary of the Reoccupation of Buda" Br commemorative medal. Sign: Anton Scharff (135,59g/72mm) C:XF edge error
30290.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
29

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Weinwurm Antalnak Budapest - Az érdem jeléül" Br emlékérem (141,40g/65mm) T:1- kis ph. / Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Antal Weinwurm from Budapest - As the Sign of Merit" Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (141,40g/65mm) C:AU small edge error
30291.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Stefan Schwartz (1851-1924) ~1900. "Allegorikus jelenetábrázolás" Br plakett (90,16g/70x52mm) T:1-,2 ph. / Hungary ~1900. "Allegorical scene representation" Br plaque. Sign: Stefan Schwartz (90,16g/70x52mm) C:AU,XF edge error HP 4616.
30292.

Rufpreis:
6 000 HUF

Stefan Schwartz (1851-1924) ~1900. "Diána" Br plakett (92,53g/70x52mm) T:2 / Hungary ~1900. "Diana" Br plaque. Sign: Stefan Schwartz (92,53g/70x52mm) C:XF HP 4619.
30293.

Rufpreis:
5 000 HUF

Solymári Valkó László (1909-1984) 1954. "Szamuely Tibor" Br emlékplakett (205g/66x89mm) T:2 / Hungary 1954. "Tibor Szamuely" Br plaque. Sign: László Solymári Valkó (205g/66x89mm) C:XF
30294.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Szamosi Soós Vilmos (1885-1972) 1914. "Gróf Tisza István Minister-elnök" mázas kerámiaplakett, hátlapon "SZENTES" jelzéssel (129,63g/124mm) T:1- / Hungary 1914. "Gróf Tisza István Minister-elnök" cermaic plaque with gloss, with "SZENTES" mark on reverse (129,63g/124mm) C:AU
30295.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Szántó Gergely (1886-1962) 1932. "Budapest Székesfőváros Népművelésének Emlékére / Mi elhintjük az igazi erkölcsi függetlenség magvait" kétoldalas Br emlékérem (106,09g/70mm) T:1-,2 / Hungary 1932. "Budapest Székesfőváros Népművelésének Emlékére / Mi elhintjük az igazi erkölcsi függetlenség magvait" double-sided Br commemorative award medallion for public education (106,09g/70mm) C:AU,XF   HPII. 2647.
30296.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) ~1950-1960. "Bartók" öntött, egyoldalas Br emlékérem (242,98g/102mm) T:1- / Hungary ~1950-1960. "Bartók" cast, one-sided Br commemorative medallion. Sign.: Géza Szentesy Hiesz (242,98g/102mm) C:AU
30297.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF