1867. "Honvéd Emlék - Az 1867. évi honvéd egyletek alakításának emlék zálogául / A Buda Pesti koronázás emlékül 1867 június 8-án " Br emlékérem (18,72g/38mm) T:1-,2 / Hungary 1867. "Honvéd Memorabilia - For the founding of Honvéd Associations / In memory of the crowning at Buda Pest in 8th June 1867" Br commemorative medallion (18,72g/38mm) C:AU,XF
1927. "Az Európai Keresztény Törekvés Unió 5. találkozója, Budapest 1927. augusztus 8-14." angol nyelvű zománcozott Br jelvény papír berakással (72x56mm) T:2 / Hungary 1927. "5th Convention of the European Christian Endeavour Union - The Youth of Europe for Christ and the Church - Budapest Hungary 8-14. Aug. 1927" enamelled Br badge with paper inlay (72x56mm) C:XF
~1930-1940. "A Hivatalos Kereskedelmi Szerv - Cserkészbolt" nagyméretű Br lemezjelvény, az Eucharisztikus Kongresszus emlékérem alapján, "218. számú munkatárs" részére. Szign.: Madarassy Walter (90mm) T:2 / Hungary ~1930-1940. "The Official Trade Organization - Scout Shop" official badge of the Scouts shop, large-size Br badge based on the medallion of the Eucharistic Congress, "Employee No. 218)". Sign.: Walter Madarassy (90mm) C:XF
Berán Nándor (1889-1965) 1935. "Magyar Vöröskereszt Ifjúsági Osztálya" ezüstözött Br kitüntetés, pótolt mellszalagon "A MAGYAR VÖRÖS KERESZT IFJÚSÁGI OSZTÁLYA / MACTE NOVA VIRTUTE PUER!" (31mm) T:1-,2 / Hungary 1935. "Youth Department of the Red Cross" silver plated Br decoration, on not original ribobn. Sign.: Nándor Berán (31mm) C:AU,XF
Berán Nándor (1889-1965) 1935. "Magyar Vöröskereszt Ifjúsági Osztálya" Br kitüntetés, pótolt mellszalagon "A MAGYAR VÖRÖS KERESZT IFJÚSÁGI OSZTÁLYA / MACTE NOVA VIRTUTE PUER!" (31mm) T:1-,2 / Hungary 1935. "Youth Department of the Red Cross" Br decoration, on not original ribobn. Sign.: Nándor Berán (31mm) C:AU,XF
1946. "Magyar Köztársasági Érdemérem arany fokozata" aranyozott Br kitüntetés eredeti mellszalagon, adományozói tokban T:1- ph., patina / Hungary 1946. "Merit Medal of the Hungarian Republic, Gold Grade" gilt Br decoration on original ribbon, in awarding case C:AU edge error, patina NMK 493.
1946. "Magyar Köztársasági Érdemérem ezüst fokozata" silver plated Br kitüntetés eredeti mellszalagon, adományozói tokban T:1,1- / Hungary 1946. "Merit Medal of the Hungarian Republic, Silver Grade" silver plated Br decoration on original ribbon, in awarding case C:UNC,AU NMK 494.
1946. "Magyar Köztársasági Érdemérem bronz fokozata" Br kitüntetés modern mellszalagon, adományozói tokban T:1,1- / Hungary 1946. "Merit Medal of the Hungarian Republic, Bronze Grade" Br decoration on modern ribbon, in awarding case C:UNC,AU NMK 495.
1948. "A Köztársasági Elnök Elismerésének Bronz Koszorúja" kitüntetés zománcozott Br gomblyukjelvény miniatűrje (15mm) T:2 apró zománchiba / Hungary 1948. "Bronze Wreath of Commendation of the President of the Republic" decoration's enamelled Br button badge miniature (15mm) C:XF tiny enamel error NMK 519l.
1948. "Magyar Munka Érdemérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, hátlapon hiányzó középrész T:2 kis zománchiba, patina / Hungary 1948. "Hungarian Labour Merit Medal" enamelled Br decoration on ribbon, on the back with missing medallion C:XF small enamel error, patina NMK 512.