Werbungen

Zahl der Lose: 52

cca 1920-1940 Aspirin tabletták, Bayer reklám nyomtatvány, 20x14 cm
12156.

Rufpreis:
2 000 HUF

"A mi a tudásban az ABC. Az a konyhában a Franck-kávé!", Franck Henrik és Fiai reklámnyomtatvány, Bp., Klösz-ny., szakadt, kissé foltos, 20x14 cm
12157.

Rufpreis:
3 000 HUF

"Kérjen Franck-ot a kávédaráló védjeggyel", Franck Henrik és Fiai reklámnyomtatvány, Bp., Klösz-ny., szakadt, 20x14 cm
12158.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1900-1910 Schember C. és Fiai cs. és kir. udvari hídmérleg és gépgyárosok./C. Schember & Söhne K.u.K. Hof-Bróückenwaagen und Maschinenfabrik. Bp., Schember C. és Fiai-ny., 183 p. Gazdag képanyaggal illusztrált, magyar és német nyelvű áruminta katalógus. Egészvászon-kötés, nagycímerrel az elülső kötéstáblán, Halfer J.-kötés, kopott, foltos borítóval.
12159.

Rufpreis:
6 000 HUF
22

1930 Ingyen öngyújtó az Olleschau szivarkapapír és hüvely fogyasztóinak, falra akasztható, domború, celluloiddal fedett reklám, szép állapotban, 23,5×17,5 cm
12160.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Cubana bronzbarnítóval fájdalom nélkül barnul..., átlátszó reklámfólia, 19x28 cm
12161.

Rufpreis:
2 000 HUF

1941-1942 Linger Károly és Fiai Bútorgyár által kiállított számlák (2 db), csekkek (4 db) és levelezőlap, összesen: 7 db.
12162.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1899 Walla József Mozaik és Cementáru Gyára  árjegyzék és mintakönyv terracotta-gyártmányokról. Bp., én., Kellner és Mohrlüder-ny., 18 p. Magyar és német nyelven. Illusztrált papírkötésben, a hátsó borító belsején az 1896-os millenniumi kiállítás cement pavilonja, a hátoldal elején a cég Gizella út 38. sz gyárának képével.
12163.

Rufpreis:
2 000 HUF

1930 Modiano cigaretta, eredeti reklámterv, tus, papír, jó állapotban, 24×19 cm / Modiano cigarette advertising draft, ink on paper, in good condition, 24x19 cm
12164.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

cca 1938 D. K. W. (Auto Union) magyar nyelvű képes reklámkiadványa, jó állapotban, 16p / DKW (Auto Union)  Hungarian illustrated advertising brochure, in good condition, 16p
12165.

Rufpreis:
5 000 HUF

1938-1941 A Szövetkezeti Kirakat újság. VI. évf. 1-4. szám, VII. 1-3. sz. +Karácsony a Kirakatban. +Húsvét a Kirakatban. +Nyár 1940.+Karácsony 1940+Tavasz 1941+Húsvét a Kirakatban 1941+Nyár 1941+Ősz a Kirakatban. 1941+Tél a Kirakatban. Hangya Szövetkezet árukatalógus. Benne árjegyzékkel is. Fotóval, illusztrációkkal (közte: Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994) munkájával, árumintákkal nagyon gazdagon illusztrált. Bp., Hungária-ny., kb. 100 sztl. lev. Átkötött félvászon-kötésben, aranyozott gerinccel,( a gerincen: "A Szövetkezeti Kirakat újság, 1938-1941.)
12166.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

cca 1920-1930 Dreher Bak Sör, Bp., Magyar és Kämpfner Litográfia, nagyméretű karton, litografált reklámtábla, 15,5x47 cm
12167.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF