Werbungen

Zahl der Lose: 52

"Cacao City, Mocca, Holland", reklám nyomtatvány, 13x8 cm
12132.

Rufpreis:
2 000 HUF

"Ragyogó Indigó", reklám nyomtatvány, 15x11 cm
12133.

Rufpreis:
2 000 HUF

1925 "Nyugodtan alhatom, mert Kallós lakatok vannak az ajtókon", Kallós J. Gyula Fémárugyára, Bp., Weiss L. és F.-ny., jelzett a nyomaton, (WLF 1925), reklám nyomtatvány, 15x10 cm
12134.

Rufpreis:
2 000 HUF

14 db Schuth Vilmos Villány, cs.. és kir. udvari szállító,  boros címke, 1900 körül / Wilhelm Schuth Willand (Villány), k. u. k. Hoflieferant, wine labels, 14 pcs
12135.

Rufpreis:
8 000 HUF

12 db Schuth Vilmos Villány, cs.. és kir. udvari szállító,  boros címke, 1900 körül / Wilhelm Schuth Willand (Villány), k. u. k. Hoflieferant, wine labels, 13 pcs
12136.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

1934 "Megütöttem..." 33-ik magyar király osztálysorsjáték szórólapja
12137.

Rufpreis:
6 000 HUF

1921 Amberg József (1890-1972?): Symphonia Likőr, "Ex" Likőr, Rum és Cognac Gyár, címketerv, akvarell-tus, papír, jelzett a hátoldalon, 8x13 cm
12138.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1920 Amberg József (1890-1972?): Oskar Pischinger bonbon csomagoló papír terv, vegyes technika, karton, a hátoldalon pecséttel jelzett, Bp., Globus Nyomdás bélyegzéssel, 13x10 cm
12139.

Rufpreis:
5 000 HUF

1921 Amberg József (1890-1972?): Symphonia Likőr, "Ex" Likőr, Rum és Cognac Gyár, címketerv, akvarell-tus, papír, jelzett a hátoldalon, 9,5x12 cm
12140.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1920-1930 "Végre meg van a Figaro! A legjobb gyomorerősítő likőr.", Bp.,Gottschlig Ágoston Rt. Likőrkülönlegességek Gyára számolócédulája, egészen apró szakadással, 13x7 cm
12141.

Rufpreis:
1 400 HUF

"Hajnalcsillag" sajt, Camembert teljes zsíros, készíti Pécs, Neumann Sándor Tejgazdasági Vállalata, reklám címke, d: 6,5 cm
12142.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1910 Arad, Bing Ede Bortermelő és Nagykereskedő számolócédulája, Bp., Athenaeum Rt., egészen kis szakadással, 13x7 cm
12143.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF