Pfadfinder

Zahl der Lose: 10

1933 Jambore Sajtófotócsoport 13 db fotója, benne Teleki Pál, kisbarnaki Farkas Ferenc és mások, terepbejárás, előkészületek, építkezés...stb., 6x8 cm  és 4x8 cm közötti méretben
12221.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

1933 "Jamboree Budapest-Gödöllő" feliratú díszes vászon felvarró, fehér csodaszarvassal, zöld liliommal, 7×5,5 cm / 1933 Richly ornated scout hemstitching with "Jamboree Budapest - Gödöllő" inscription on it, with white Wonderdeer and green fleur-de-lys, 7×5,5 cm Nagyra
12222.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1933 'Barátaim/Freinds/Freunde/Mes Amis' notesz, "Jamboree 1933 Gödöllő, Hungary", benne két lapon bejegyzésekkel.
12223.

Rufpreis:
5 000 HUF

1934-1935 Különpróba igazolvány füzet,"18. sz. Lóczy Lajos cserkészcsapat"bélyegzéssel, bejegyzésekkel.
12224.

Rufpreis:
3 000 HUF

A csodaszarvas jamboreeja. 40 előadó 40 tanulmánya a IV. gödöllői világtáborból. Szerk.: Temesy Győző. Bp., 1934, 7. sz. Verbőczy Cserkészcsapat, (Élet-ny.), 224 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, a borító egy egészen kicsit elvált a gerinctől.
12225.

Rufpreis:
8 000 HUF

1933 Cserkészfokos, , "Gödöllő Hungária", "Jamboree 1933" feliratokkal, a fokos egyik oldalán "cserkészliliommal" díszítve, réz, jelzés nélkül, kopott, 12x7 cm
12226.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1933 Cserkészfokos, "Gödöllő Hungária", "1933", "IV. Jamboree" feliratozással, az egyik oldalán cserkészliliommal és ugró szarvassal díszítve, réz, jelzés nélkül, a fokos felső csúcsán apró repedéssel, 11,5x7,5 cm
12227.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1931 Cserkész focista, akvarell, papír, hullámos, Pintér jelzéssel, 39×29 cm
12228.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1914-30 Cserkész kordokumentum jellegű fotóalbuma, össz. 122 fotó, amelyen számos cserkészcsapat ("Turulok", 13. "Ezrek" stb.) szerepel, sok életképpel. Egyik fotón Horthy Miklós (1868-1957) a kormányzói díszpáholyban, vérmezői szemlén, 1926. 24 db felvétel balatonaligai táborról valamint további felvételek Hatvan, Apc, Budapest, Acsa, Parád, Eger, Debrecen, Szeged, Gyöngyös és más helyszínekről. 5 db felvétel N.N.T:-ről. Kettő db felvétel oldalkocsis motorral. 15 db felvétel Galyatetőről, többségében sielőkről. 2 db fotó derecskei és acsai cigányokról. Korabeli albumban, hártyapapírral védve, 7 db fotó besötétedett.
12229.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1926 A Cserkész Nagytábor sorszámozott nemzetiszín felvarrója / National jamboree numbered ribbon 10x4 cm
12230.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF