Juwelen

Zahl der Lose: 16

XX. sz. eleje. Ezüst (Ag) díszdoboz. Zománcfestett, lovas jelenetet ábrázoló fedéllel. Gravírozott felirattal. Freywilligen Schule 1901-02, belső oldalán gravírozott nevekkel 646 g 17x9,5x5,5 cm Megviselt tartó dobozzal / Silver box with enameled horse-school painting.
19012.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Ezüst (Ag) cukordoboz dianás jelzéssel, PE mesterjeggyel. Gazdagon díszített, kulccsal, belül aranyozott. Egyik lába részben hiányos 414 g 16 x 14 cm / Silver candy box wiith key. Hallmarked. One leg partly missing 414 g
19013.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

1853 Bécs, antik ezüst biedermeier asztali tükör 13 latos, fémjellel, mesterjeggyel fazettált tükörrel. Ezüst borítású. Fa kitámasztó sérült. / 1853 Vienna, antique silver mirror with hallmark. 38x37 cm
19014.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
11

19015.

Rufpreis:
480 000 HUF
1 300,81
1 500,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF