11422.
Beendet 34. Gross-Auktion
Historische Dokumenten, Handschriften
8 000 HUF
55
VÉDETT!!! 1940 Főméltóságú herceg Esterházy Pál magyar hitbizományi és magán házikezelésű mezőgazdasági üzemeinek adati. 1940. Benne az intézőségekkel, az intézőségek adataival, épületek, állatállomány, szántóföldi termelés, holtleltári felszereléssel, intézőségenként térképpel ...stb. Aranyozott kissé kopott egészvászon-kötésben, 3 sztl. lev. +238 p.+ 27 térkép (20x16 cm és 59x45 cm közötti méretben, 1: 75,000, és 1:200,000 méretarányokkal.)