Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

55

Beschreibung:

VÉDETT!!! 1940 Főméltóságú herceg Esterházy Pál magyar hitbizományi és magán házikezelésű mezőgazdasági üzemeinek adati. 1940. Benne az intézőségekkel, az intézőségek adataival, épületek, állatállomány, szántóföldi termelés, holtleltári felszereléssel, intézőségenként térképpel ...stb. Aranyozott kissé kopott egészvászon-kötésben, 3 sztl. lev. +238 p.+ 27 térkép (20x16 cm és 59x45 cm közötti méretben, 1: 75,000, és 1:200,000 méretarányokkal.)

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert