Glassgegenstände Zahl der Lose: 18
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2163160
11092
34
Glass-objects
XIX. sz. vége: Vadász motívumos üveg pohár. Többrétegű, kézzel festett, kis lepattanásokkal 13 cm / Handpainted antique glass. 13 cm 2163163
11093
34
Glass-objects
Ördögfejes üveg pohár. Formába öntött, többrétegű, hibátlan. 12 cm / Glass with devil1s face, in very good condition. 12,5 cm 2192567
11094
34
14000
Glass-objects
Antik üveg pohár, Kézzel festett, színezett, vésett. Hibátlan. m: 12 cm / Antique hand painted glass
2192585
11095
34
Glass-objects
Antik rubin vörös pohár. Kézzel festett, kopásokkal. 12,5 cm / Antique glass, hand painted, slightly worn. 12,5 cm 2192631
11096
34
Glass-objects
Antik "szemes" pohár. Kézzel festett, kopásokkal. 10,5 cm / Antique glass "with eyes", hand painted, slightly worn. 10,5 cm
2192636
11097
34
Glass-objects
Antik emlék pohár. Több rétegű, hámozott, kézzel festett, kopásokkal. 11 cm / Antiue commemorative glass. Hand painted, slightly worn. 11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF