Tétel

Rufpreis:

260 000 HUF
704,61 EUR, 812,50 USD

Beschreibung:

Vera Molnár (1924-): Histoire d'I A. Szitanyomat, ceruza, karton, kartonra húzott vászonra applikálva. Jelzett és datált (2003-2005) a hátoldalán, két különböző címkén. Számozott: 21/21. Üvegezett fa keretben, 37x36 cm, keret méret 50×50 cm / Vera Molnár (1924-): Histoire d'I A. Serigraphy, pencil, on cardboard, fixed on canvas, wich is on cardboard. Signed and dated (2003-2005) on the back, with two different labels. Numbered: 21/21. Framed, 37x36 cm, frame size 50×50 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert