Uitz Béla (1887-1972): Fürdőzők, 1917. Hidegtű, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×35 cm / Béla Uitz (1887-1972): Bathing women, 1917. Dry-point on paper, signed. Framed with glass. 24×35 cm