Tétel

Rufpreis:

42 000 HUF

Beschreibung:

Szüle Péter (1886-1944): Hegedűóra. Olaj, vászon, jelzett. Díszes, historizáló stílusú, kissé sérült keretben, 79×60 cm / Péter Szüle: Violin lesson. Oil on canvas, signed. Framed. 79x60 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner