Tétel

Rufpreis:

60 000 HUF

38

Beschreibung:

Glatter Gyula (1886-1927): Rőzsehordó asszony. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán 1925 tavaszi kiállítás címkével valamint Salon de 1924 párizsi kiállítási bélyegzővel. Fa keretben. 90x70 cm/ Gyula Glaltter: Wood-carrier. Oil on canvas. Signed. With 1925 Budapest exhibiton label and Salon de 1924 Paris stamp on the reverse. Framed. 90x70 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner