Sakkozók kincseskönyve. Magyar Sakk Almanach. Szerk.: Dr. Elekes Dezső. Bp., 1926., Magyar Sakkvilág, (Első Kecskeméti Hírlapkiadó- és Nyomda Rt.), 208 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés.