Tétel

Rufpreis:

12 000 HUF

Beschreibung:

Karl Baedekker: Österreich-Ungarn mit 18 Karten und 21 Plänen. Leipzig, 1884., Baedekker, X+399 p. Baedekker Osztrák-Magyar Monarchia útikönyv, rengeteg térképpel, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, 7 hiányzó térképpel (1,7.,8.,9.,10.,11.,13.,14.), javított gerinccel és kötéssel./ Baedekker Austro-Hungarian Monarchy, with maps, in German language. Gilt-linen-binding, with little bit worn cover, with repaired spine and binding, with 7 missing maps (1,7.,8.,9.,10.,11.,13.,14.)

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner