Barts József: Orvos-gyógyszerészeti műszótár. A m. orvosok és természetvizsgálók Szombathelyen tartott XXI-ik vándorgyűlése által a dr. Batizfalvy Samu-féle díjjal jutalmazott munka. Kiadja: M. Orvosok és Természetviszgálók Vándorgyűlésének Állandó Központi Választmánya. Bp., 1884, Szerző-Pesti Könyvnyomda Rt., XI+708 p. Egyetlen kiadás. Korabeli félvászon-kötésben, aranyozott gerinccel, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.