Hankiss János: A magyar géniusz. Bp., 1941, Budapest Székesfőváros. Fe... https://www.darabanth.com/de/34-Gross-Auktion/34.1/Bucher/Bucher-Geschichte~14661/Hankiss-Janos-A-magyar-geniusz-Bp-1941-Budapest-Szekesfovaros-Fekete-feher-fotokkal-Ki~II2207230
2207230
15093
34
Books: History
Beschreibung: Hankiss János: A magyar géniusz. Bp., 1941, Budapest Székesfőváros. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötésben.
: tánczos_gábor