Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Fritz Schmidt: A gyakorlati fotografozás kézikönyve. Ford.: Pfeifer Ignác. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat. LIX. köt. Bp., 1897., Kir. M. Természettudományi Társulat, XIX+406+14 p.+ 2 t. Szövegközti fekete-fehér ábrákkal, két képtáblával illusztrált. A kötet végén hirdetésekkel. Kiadói festett egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, az elülső szennylapon ceruzás jegyzettel, egyébként jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert