Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

16

Beschreibung:

Az Országos Magyar Kir. Iparművészeti Iskola Értesítője 1911-1912 évről, szerkesztette Czakó Elemér igazgató. Orsz. M. Kir. Iparműv. Isk. grafikai szakosztálya. 28 l. 1 sztl. lev. 22 t. 288 mm. 3 linóleummetszet melléklettel. Fűzve, kiadói papírborítóban, kissé sérült gerinccel. 25. o. aláhúzássel, néhány kevés oldal foltos.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit