Az Országos Magyar Kir. Iparművészeti Iskola Értesítője 1911-1912 évről, szerkesztette Czakó Elemér igazgató. Orsz. M. Kir. Iparműv. Isk. grafikai szakosztálya. 28 l. 1 sztl. lev. 22 t. 288 mm. 3 linóleummetszet melléklettel.
Fűzve, kiadói papírborítóban, kissé sérült gerinccel. 25. o. aláhúzássel, néhány kevés oldal foltos.