Gerzson Pál (1931-2008): Csendélet vasalóval. Olaj, farost, jelzett, 6... https://www.darabanth.com/de/339-Fernauktion/339.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gerzson-Pal-1931-2008-Csendelet-vasaloval-Olaj-farost-jelzett-60C39780-cm-Keretben~II1863712
1863712
10062
339
90000
Beschreibung: Gerzson Pál (1931-2008): Csendélet vasalóval. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm. Keretben.