Galla Endre (1897-1971): Szakállas férfi (tanulmány). Olaj, vászon (ap... https://www.darabanth.com/de/339-Fernauktion/339.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Galla-Endre-1897-1971-Szakallas-ferfi-tanulmany-Olaj-vaszon-apro-vaszon-hiannyal-je~II1903163
1903163
10056
339
Beschreibung: Galla Endre (1897-1971): Szakállas férfi (tanulmány). Olaj, vászon (apró vászon hiánnyal), jelzett, 38×38 cm
: vörös_iván