Jörgen Brockdorff-Nielsen, Vodrazka, Svengsbir 3 db jelzett ex libris.... https://www.darabanth.com/de/339-Fernauktion/339.0/Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~500002/Jorgen-Brockdorff-Nielsen-Vodrazka-Svengsbir-3-db-jelzett-ex-libris-Rezkarc-papir-3-signed~II1414759
1414759
10513
339
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Jörgen Brockdorff-Nielsen, Vodrazka, Svengsbir 3 db jelzett ex libris. Rézkarc, papír. / 3 signed foreign ex libris bookplates. Etchings
: ekb