Győr várostörténeti tanulmányok. Szerk.: Dávid Lajos, Lengyel Alfréd, Z. Szabó László. Győr, 1971, Győr Megyei Város Tanácsa. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakad papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban.