15062.
Beendet 339. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Dr. Szőke Sándor: Dombóvár. Bp., 1971. Kiadói egészvászon kötés, kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.