Tétel

Rufpreis:

2 800 HUF

Beschreibung:

Aranyos Béla: A Tisza motorhajóval Afrikába. Bp.,[1942], Pantheon. Kiadói aranyozott gerincű illusztrált félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, javított kötéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván