Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1598927
18832
339
Mark Twain: Tamás úrfi léghajón (Tom Sawyer abroad.) Elbeszéli Huck Finn. Fordította Halász Gyula. Pólya Tibor (1886-1937) grafikus rajzaival. A borító illusztrációja Radó György (1907-) grafikus munkája. Bp., é.n., Athenaeum, 173 p. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés, egészoldalas illusztrációkkal.
1551316
18836
339
Ivo Andric: Ivo Andric válogatott művei II-IV. II. Híd a Drinán. III. Elátkozott udvar. IV. A kisasszony. Fordította Csuka Zoltán, Herceg János. Újvidék, 1962, Forum Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés. Az I. kötet hiányzik. 1619901
18838
339
100
Magyar Tudományos Akadémia Agrártudományok Osztálya 50 éve. (1949-1999). Szerk.: Kovács Ferenc. Bp., 1999, MTA Agrártudományok Osztálya. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF