Kölcsey Ferenc kolligátum. Bp., 1891 Franklin. Korabeli kopott félv... https://www.darabanth.com/de/339-Fernauktion/339.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000018/Kolcsey-Ferenc-kolligatum-Bp-1891-Franklin-Korabeli-kopott-felvaszon-kotesben-Kolcsey~II1888218
1888218
17451
339
Beschreibung: Kölcsey Ferenc kolligátum. Bp., 1891 Franklin. Korabeli kopott félvászon kötésben. Kölcsey Ferenc versei. Győr, é.n. Gross Gusztáv
: vörös_iván