1941 Lusztig Andor zsidó KMSZ (közérdekű munkaszolgálatos) levele Holländer Klárinak a munkatáborból. 103/II. sz. / WWII Letter of a Jewish labor serviceman from the labor camp. Judaica + 12f Ga. + M. kir. 103/2. tábori vegyes munkásszázad parancsnokság (EB)