Tétel

Katalognummer:

11207.
Beendet 338. Fernauktion
Porzellan

Rufpreis:

240 000 HUF

Beschreibung:

Zsolnay áttört jardiniere (Mályva-sorozatból), kézzel festett porcelánfajansz, plasztikus rátétekkel, jelzett (masszába nyomott Made in Austria Hungary illetve Zsolnay Pécs márkajelzés), formaszám: 3819, restaurált, m:15,5 cm, h:34,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván