Távol keleti kis teáskanna, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomok... https://www.darabanth.com/de/338-Fernauktion/338.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Tavol-keleti-kis-teaskanna-kezzel-festett-jelzett-apro-kopas-nyomokkal-m10-cm-h17-cm~II1900151
1900151
11284
338
Beschreibung: Távol keleti kis teáskanna, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:10 cm, h:17 cm
: vörös_iván