https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Werbungen Zahl der Lose: 45
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1897131
12662
338
0
5000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Kubai és holland szivarcímkék, 57 db
Das Lot is nicht erreichbar
1896665
12663
338
0
2200
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1966 Ikarus busz reklám kép, hátoldalán német szöveggel, 19,5x25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1900975
12664
338
0
5000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
1967 Szepes Béla (1903-1986): TOTO, sportfogadás reklámterv, tusrajz, nyomtatásban megjelent, hátoldalon pecsételve, 30×21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1898948
12665
338
0
1400
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Turcsány Speciál alátétlap, foltos, 22×35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1899441
12666
338
0
1000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes ital, főleg borcímke, közte sok nyak- és hátcímkével 1862079
12667
338
0
24000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
1909 Stollwerck csokoládépapír gyűjtőkártya gyűjtemény. Teljes albumban. Kissé megviselt félvászon kötésben / 1909 Stollwerck chocholate paper collection. Complete in a bit tattered album.
Das Lot is nicht erreichbar
1895090
12668
338
0
30000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
1976-1992 137 db szovjet rajzfilmes képváltós dimenziós kártyanaptár, többféle motívummal, sok rajzfilmmel
Das Lot is nicht erreichbar
1624040
12669
338
0
4000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920 Hűvösvölgy Dr. Baál Károly főorvos gyermekszanatóriuma reklámtábla, karton, 33x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1130988
12670
338
0
400000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Fantasztikus angol cigarettakártya gyűjtemény a XX. század elejéről, 1.024 db a legváltozatosabb témákból (katonai, sport, állatok, hölgyek, kártya, stb. érintetlen, rendkívül érdekes anyag eredtei korabeli albumban / Fantastic collection of 1.024 trade cards in an original album, better noted Wills Scissor Regimental Pets, Generals of India, India Regiments, Boxers, British Army Boxers, Famous Footballers, Beauties etc.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse