Medveczky jelzéssel: Ülő akt. Tempera, papír, foltos, üvegezett sérült... https://www.darabanth.com/de/338-Fernauktion/338.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Medveczky-jelzessel-Ulo-akt-Tempera-papir-foltos-uvegezett-serult-keretben-50C39735-cm~II1871665
1871665
10167
338
Beschreibung: Medveczky jelzéssel: Ülő akt. Tempera, papír, foltos, üvegezett sérült keretben, 50×35 cm
: vörös_iván