A magyar ipar almanachja. Szerk.: Dr. Dálnoki-Kovách Jenő, Dr. Ladányi Miksa. Br. Szerényi Miksa előszavával. Bp., 1929, "Magyar Ipar Almanachja" Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.