Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. 1-4. köt. 1. A csillago... https://www.darabanth.com/de/338-Fernauktion/338.0/Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1500009/Cholnoky-Jeno-A-csillagoktol-a-tengerfenekig-1-4-kot-1-A-csillagok-vilaga-2-Meteorologi~II1869446
1869446
17195
338
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. 1-4. köt. 1. A csillagok világa. 2. Meteorológia. 3. Hegyek-völgyek. 4. Szárazföldek és tengerek.
Bp.,(é.n.),Franklin, 431+2 p.+ 2 kihajtható térkép+ 431+2 p. + 1 kihajtható térkép+496+2 p.+465+2 p. Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, kopottas gerinccel.
: tánczos_gábor