1934 - A Magyar Orvosok Tudományos Egyesületeinek Szövetsége - A magyar orvosi nagyhét negyedik ülésszakának jegyzőkönyve. Bp., 1932. MORTESZ. 331 p. Korabeli egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.