Rákosi Jenő, et al.: Magyar vasutasok albuma. Bp., 1927, Apostol-nyomda. Kiadói díszes egészvászonkötésben, kissé kopottas borítóval, kissebb sérüléssel a borítón, fekete-fehér fotókkal.