Zeneköltők albuma. Operettek, szalonpiécek, táncok, dalok, cabaret-számok és kuplék gyűjteménye. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói festett egészvászon kötés, gerincén szakadással, kissé kopottas állapotban.