Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD

Beschreibung:

Fehérhímzés. Likacsos-, reneszánsz-, richelieu-, lapos-, és domoruhímzés. 656 képpel. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., 238 p. Szövegközti illusztrációkkal. Későbbi átkötött aranyozott egészvászon-kötés,az utolsó lap (239/240.) hiányzik (tartalomjegyzék utolsó oldala.) Első kiadás.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra