Militaria Zahl der Lose: 89
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1895000
12543
337
Military
Ágyúhüvely, szemléltető fa robbanófejjel, m: 52 cm 1895023
12544
337
24000
Military
cca 1940 CAG 6×30 távcső, kopott, jelzett, eredeti bőr tokjában, Afrika Korps festéssel 11×16 cm / German WW. II. military googles. 1895034
12545
337
Military
cca 1980 NDK rendőr tányérsapka, jelvénnyel, méret: 55
1834207
12546
337
Military
cca 1905 Katonai esküvői fotó, rajta magas rangú huszár és katonatisztekkel, (köztük Várady Albert (1870-?) m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred tisztjével, feltehetőleg Reich Árpád a varasdi 10. honvéd huszárezred tisztjének és vizeki Tallián Margit, dunántúli nemesi család tagjának esküvői fotója, körbevágott, az alján két sérüléssel, 22x33 cm.
1890867
12547
337
Military
Dekoratív dísztőr, hüvellyel, penge hossza: 15,5 cm, teljes hossz: 28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF