Pfadfinder Zahl der Lose: 11
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1891693
22224
337
Scout
Ansichtskarten
T2/3
Kiadja a Magyar Cserkészszövetség Nagytábortanácsa 1926. / Hungarian boy scout art postcard s: Márton L. (EK) 1892021
22225
337
Scout
Ansichtskarten
T2/3
Kiadja a Magyar Cserkészszövetség Nagytábortanácsa 1926. / Hungarian boy scout art postcard s: Márton L. + A Gyakorló Főgimnázium Kongregációjának 254. sz. cserkészcsapata (EK)
1892036
22226
337
Scout
Ansichtskarten
T3
A cserkész szereti a természetet, jó az állatokhoz. A Magyar Cserkészszövetség kiadása / Hungarian boy scout art postcard s: Márton L. + 221. sz. Anonymus cserkésztábor 1932. Ózd-Farkaslyuk (EB)
1894517
22227
337
Scout
Ansichtskarten
T2
Magyar cserkészek Rákosszentmihályon (Budapest XVI.) a gyógyszertár előtt. csoportkép / Hungarian scouts in Rákosszentmihály, in front of the pharmacy. Károlyi photo
1892041
22228
337
Scout
Ansichtskarten
T2/3
Márton L.-féle Cserkészlevelezőlapok Kiadóhivatala / Hungarian boy scout art postcard, rabbit s: Márton L. (EK)
1892023
22229
337
Scout
Ansichtskarten
T3
Kiadja a Magyar Cserkészszövetség Nagytábortanácsa 1926. / Hungarian boy scout art postcard s: Márton L. (EB) 1892039
22230
337
Scout
Ansichtskarten
T2/3
Svéd cserkész. A Magyar Cserkészszövetség kiadása / Swedish boy scout; Hungarian scout art postcard with s: Márton L. (EB)
1892040
22231
337
Scout
Ansichtskarten
T3
Cserkész angyallal és kutyával. Kiadja Márton L. műterme / Hungarian boy scout art postcard s: Márton L. (kis szakadás / small tear) 1892031
22232
337
Scout
Ansichtskarten
T2/3
A cserkész készségesen engedelmeskedik. A Magyar Cserkészszövetség kiadása / Hungarian boy scout art postcard s: Márton L. (kopott sarok / worn corner)
1892033
22233
337
Scout
Ansichtskarten
T3
A cserkész egyeneslelkű. A Magyar Cserkészszövetség kiadása / Hungarian boy scout art postcard s: Márton L. (EB)
1892037
22234
337
Scout
Ansichtskarten
T2/3
A cserkész tiszta. A Magyar Cserkészszövetség kiadása / Hungarian boy scout art postcard with pig s: Márton L. (EK)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF