Juwelen

Zahl der Lose: 77

19060.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Ezüst (Ag.) vietnami hamutartó, jelzett, betét nélkül, d: 8 cm nettó: 39 g
19061.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst ( Ag.) tortacsipesz gazdagon díszített, jelzett, h:20 cm, nettó:70 g
19062.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1925 Jelzett ezüst kupa születésnapi gravírozással 143g 15 cm
19063.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst(Ag) teáskanál, 6 db, jelzett, dobozban, h: 14,5 cm, nettó: 132 g
19064.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst (Ag.) art deco stílusú kanna (váza), apró horpadással, jelzett, m: 22,5 cm, nettó:147 g
19065.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst(Ag) ékszerszett (gyűrű, lánc, fülbevalópár), hiányos, jelzés nélkül, bruttó: 31,8 g + bizsu karkötő
19066.

Rufpreis:
8 000 HUF

Antik ezüst (Ag.) tál, jelzett, apró horpadással, m:8 cm, d:16,5 cm nettó:439 g
19068.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

1900 Ezüst (Ag.) glória, festett üvegkövekkel (egyik hiányzik), 28×23 cm, bruttó:180 g
19069.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel, m:20 cm, nettó:262 g
19070.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Ezüst (Ag.) asztali lámpa, több részből összerakott, jelzett, levágott dróttal, fa talapzaton, javított, sérült gyertya üveggel, m: 55 cm, bruttó:1490 g
19071.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

18 Karátos fonott arany nyakék eredeti bőr tokjában. Jelzett. 29,64 g / 18 C solid gold necklace in original leather box 29,64 g, 18 C
19072.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF