Juwelen Zahl der Lose: 77
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1870999
19060
336
36000
Jewellery
1889639
19061
336
Jewellery
Ezüst (Ag.) vietnami hamutartó, jelzett, betét nélkül, d: 8 cm nettó: 39 g 1889955
19062
336
Jewellery
Ezüst ( Ag.) tortacsipesz gazdagon díszített, jelzett, h:20 cm, nettó:70 g 1884622
19063
336
Jewellery
1925 Jelzett ezüst kupa születésnapi gravírozással 143g 15 cm 1885561
19064
336
22000
Jewellery
Ezüst(Ag) teáskanál, 6 db, jelzett, dobozban, h: 14,5 cm, nettó: 132 g
1889953
19065
336
Jewellery
Ezüst (Ag.) art deco stílusú kanna (váza), apró horpadással, jelzett, m: 22,5 cm, nettó:147 g 1884962
19066
336
Jewellery
Ezüst(Ag) ékszerszett (gyűrű, lánc, fülbevalópár), hiányos, jelzés nélkül, bruttó: 31,8 g + bizsu karkötő
1842116
19068
336
80000
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) tál, jelzett, apró horpadással, m:8 cm, d:16,5 cm nettó:439 g
1859122
19069
336
28000
Jewellery
1900 Ezüst (Ag.) glória, festett üvegkövekkel (egyik hiányzik), 28×23 cm, bruttó:180 g
1842097
19070
336
38000
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel, m:20 cm, nettó:262 g 1655127
19071
336
70000
Jewellery
Ezüst (Ag.) asztali lámpa, több részből összerakott, jelzett, levágott dróttal, fa talapzaton, javított, sérült gyertya üveggel, m: 55 cm, bruttó:1490 g
1724573
19072
336
220000
Jewellery
18 Karátos fonott arany nyakék eredeti bőr tokjában. Jelzett. 29,64 g / 18 C solid gold necklace in original leather box 29,64 g, 18 C
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF