Juwelen Zahl der Lose: 77
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1884495
19036
336
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár (2×), kövekkel, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 4,1 g 1884504
19037
336
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötők, 2 db, jelzés nélkül, sérültek, bruttó: 14,9 g 1884524
19038
336
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyerek karkötő, jelzett, 5×4,5 cm, nettó: 3,5 g 1884540
19039
336
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, gránát díszítéssel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 7,4 g 1686276
19040
336
Jewellery
1884545
19041
336
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, jelzett, 7×6 cm, nettó: 6,7 g 1885564
19042
336
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsás cukorfogó, jelzett, h: 8 cm, nettó: 12,7 g 1885577
19043
336
Jewellery
Ezüst(Ag) mandzsettagomb párban, jelzett, d: 2 cm, bruttó: 10,8 g 1885668
19044
336
Jewellery
Arany (Au) 14 K csepp alakú fülbevalópár, jelzett, h: 3,8 cm, nettó: 2 g 1885696
19045
336
Jewellery
Arany (Au) Resios Watch karóra, nem működik, jelzett, d: 2 cm, bruttó: 9,6 g 1885703
19046
336
50000
Jewellery
Arany (Au) 14 K Remontoir zsebóra, másodpercmutatóval, javításra szorul, jelzett, számozott, d: 3,2 cm, bruttó: 30,9 g
1885454
19047
336
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jáde díszítéssel, jelzett, h: 16 cm, bruttó: 18,1 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF