Juwelen

Zahl der Lose: 77

Ezüst(Ag) fülbevalópár (2×), kövekkel, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 4,1 g
19036.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Ezüst(Ag) karkötők, 2 db, jelzés nélkül, sérültek, bruttó: 14,9 g
19037.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) gyerek karkötő, jelzett, 5×4,5 cm, nettó: 3,5 g
19038.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc, gránát díszítéssel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 7,4 g
19039.

Rufpreis:
1 000 HUF

19040.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst(Ag) karperec, jelzett, 7×6 cm, nettó: 6,7 g
19041.

Rufpreis:
1 000 HUF
18

Ezüst(Ag) rózsás cukorfogó, jelzett, h: 8 cm, nettó: 12,7 g
19042.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
10

Ezüst(Ag) mandzsettagomb párban, jelzett, d: 2 cm, bruttó: 10,8 g
19043.

Rufpreis:
2 800 HUF

Arany (Au) 14 K csepp alakú fülbevalópár, jelzett, h: 3,8 cm, nettó: 2 g
19044.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Arany (Au) Resios Watch karóra, nem működik, jelzett, d: 2 cm, bruttó: 9,6 g
19045.

Rufpreis:
8 000 HUF

Arany (Au) 14 K Remontoir zsebóra, másodpercmutatóval, javításra szorul, jelzett, számozott, d: 3,2 cm, bruttó: 30,9 g
19046.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Ezüst(Ag) karkötő, jáde díszítéssel, jelzett, h: 16 cm, bruttó: 18,1 g
19047.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF