Bücher: Technik Zahl der Lose: 16
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1797904
17262
336
Books: Technics
Karriérek sorozatból, Balla Ignác: Edison. Budapest, 1912. Karriérek Kiadóhivatala. 8 képpel, aranyozott egészvászon kötésben, gerincen minimális foszlás 1755917
17263
336
Books: Technics
Ötszámjegyü szorszámi és szögmértani táblák. Összeállította: Lutter Nándor. 3. kiadás. Bp., 1880. Franklin 194p. Korabeli félvászon-kötésben.
1581566
17264
336
Books: Technics
Kézdi Árpád, Markó Iván: Földművek védelme és víztelenítése. I-II. Bp., 1962-1964, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal.
1748915
17265
336
Books: Technics
Tarján Ferenc: Feltalálók műhelytitkai. Korszerű találmányok és felfedezések. Az emberi alkotás regényei. Bp., én., Béta. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF