Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

13

Beschreibung:

Pietro Aretino: Az apácák élete. Wien, é.n., Julius Fischer, (Friedrich Köstlbauer&Co.-ny.) Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval. ,,A könyv kereskedelmi forgalomba nem került és csak az erkölcstörténet komoly kutatói számára, előzetes rendelőknek készült, annyi példányban, ahányan megrendelték. Minden könyv kézzel számoztatott." 870. számú példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz